F.H.U. Computer Pilot
   O NAS      SERWIS

 
 
 
 

 

Witamy.
  Chcielibyśmy zaoferować Państwu naprawę komputerów wszystkich producentów. Dzięki doświadczonemu personelowi oraz ciągle rozwijanym procedurom operacyjnym nasz serwis cechuje wysoka jakość usług, krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Współpracują z nami klienci indywidualni oraz biznesowi z całego kraju za pośrednictwem sprawnej obsługi i systemu transportowego.
  Jako nieliczni specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie naprawach w tym reballingu bga za pomocą stacji naprawczej reeco. Naprawiamy układy zasilania, komputery po zalaniu, czyścimy układy chłodzenia, wymieniamy świetlówki w matrycach oraz wszystkie podzespoły bazowe. Zajmujemy się również wgrywaniem sterowników, systemów operacyjnych oraz instalacją urządzeń peryferyjnych.

   Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie naprawić większość usterek występujących w komputerach przy czym diagnoza i wycena są całkowicie DARMOWE. W przypadku większości napraw konserwacja układu chłodzenia tzn. wymiana past termoprzewodzących, termopadów czyszczenie oraz smarowanie jest GRATIS.

  Cechuje nas rzetelność i uczciwość, a we współpracy z klientem stawiamy na sumienną pracę.

  Informację na temat ceny znajdą Państwo w zakładce usługi - cennik. 
Należy jednak mieć na uwadze, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie więc kluczowa jest diagnoza oraz wycena po otrzymaniu sprzętu przez nasz serwis.
 
 
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.